Znajdz
swojego lekarza
i umów się
na wizytę

Lekarz Psychiatra Wrocław - Ranking 2017 - Opinie i Cennik

Ewa Tylko

Lek. med.

Ewa Tylko

Zespół Aspergera, ADHD, Zaburzenia psychiczne dorosłych

(9 opinii / 5701 odsłon)
Oceń lekarza

Lekarz przyjmuje w: Ginemedica, ul. Krawiecka 1/2, 50-148 Wrocław

Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

Jest specjalistą psychiatrii osób dorosłych oraz specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. pracując w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu, w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, oddziale leczenia nerwic,oddziale leczenia uzależnień. Pracowała także w Centum Neuropsychiatrii Neuromed, w oddziale dziennym dla dzieci i młodzieży oraz Poradni dla Osób z Autyzmem. Pracowała także w brytyjskich szpitalach psychiatrycznych: Priory w Chelmsford oraz Capio Nightingale w Londynie. Prowadzi konsultacje psychiatryczne również w języku angielskim. Od ponad 10 lat zajmuję się psychoonkologią, jest certyfikowanym terapeutą Programu Simontona ( programu psychoterapii poznawczo-behawioralnej dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich).W swojej pracy stosuję elementy terapii poznawczo-behawioralnej. Do pacjentów podchodzę indywidualnie, przede wszystkim cenię sobie kontakt z pacjentem.


Opinie pacjentów

Wyświetlone 1-9 z 9 rekordów.
03.04.2019

Od pierwszego kontaktu wiedziałam, że trafiłam do właściwej osoby. Pani doktor wzbudza zaufanie swoim podejściem do pacjenta. Jest lekarzem kompetentnym, wie jak pomóc.

16.05.2018

Pani doktor ma świetny kontakt z pacjentem. Przede wszystkim doceniam profesjonalne podejście do sprawy, u doktor leczyłam się z powodu depresji. Bardzo dobry i skuteczny psychiatra.

31.03.2018

Jestem bardzo wdzięczny za pomoc Pani doktor. Dopasowala odpowiednio lekarstwa dzięki czemu wracam do zdrowia i spokoju emocjonalnego. Wysłuchala mnie z uwagą. Dziękuję!

24.02.2018

Świetny kontakt z pacjentem, a przede wszystkim profesjonalne podejście do sprawy. 5 gwiazdek - polecam!

01.01.2018

Pani doktor to bardzo mądr lekarz, poza tym jest bardzo miła. Potrafi dobrać lek tak że nie czuje się że coś się bierze a człowiek czuje się lepiej. Polecam bardzo!

26.12.2017

Bardzo dobry lekarz, myśli o pacjencie całościowo. Wysłała mnie na badania tarczycy i okazało się , że to z tego powodu źle się czułem. Polecam

13.12.2017

Pani Doktor to najlepszy psychiatra u jakiego byłam. sYMPATYCZNA, RZETELNA, wizyta długa , bez pośpiechu. Polecam

25.11.2017

Pani Doktor to lekarz z powołania. Zastosowane leczenie u dziecka przyniosło niesamowitą poprawę. W szkole nie mogą się nadziwić, że mój syn tak się zmienił.

19.04.2017

Bardzo miła pani lekarz,z dużym spokojem i cierpliwością podchodzi do pacjenta. Zaangażowana. Bardzo dobrze tłumaczy wszystkie niejasności.

DODAJ OPINIĘ!

Twoje doświadczenie pomoże innym pacjentom.

Ocena