Znajdz
swojego lekarza
i umów się
na wizytę

Lekarz Psychiatra Wrocław - Ranking 2017 - Opinie i Cennik

Ewa Tylko

Lek. med.

Ewa Tylko

Zespół Aspergera, ADHD, Zaburzenia psychiczne dorosłych

(10 opinii / 8743 odsłon)
Oceń lekarza

Lekarz przyjmuje w: Ginemedica, ul. Krawiecka 1/2, 50-148 Wrocław

Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

Jest specjalistą psychiatrii osób dorosłych oraz specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. pracując w Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu, w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, oddziale leczenia nerwic,oddziale leczenia uzależnień. Pracowała także w Centum Neuropsychiatrii Neuromed, w oddziale dziennym dla dzieci i młodzieży oraz Poradni dla Osób z Autyzmem. Pracowała także w brytyjskich szpitalach psychiatrycznych: Priory w Chelmsford oraz Capio Nightingale w Londynie. Prowadzi konsultacje psychiatryczne również w języku angielskim. Od ponad 10 lat zajmuję się psychoonkologią, jest certyfikowanym terapeutą Programu Simontona ( programu psychoterapii poznawczo-behawioralnej dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich).W swojej pracy stosuję elementy terapii poznawczo-behawioralnej. Do pacjentów podchodzę indywidualnie, przede wszystkim cenię sobie kontakt z pacjentem.


Opinie pacjentów

Wyświetlone 1-10 z 10 rekordów.
15.04.2020

Przemiła osoba, zainteresowana pacjentem, potrafi słuchać, wytłumaczyć problemy, cierpliwa. Polecam wizyty u Pani doktor.

03.04.2019

Od pierwszego kontaktu wiedziałam, że trafiłam do właściwej osoby. Pani doktor wzbudza zaufanie swoim podejściem do pacjenta. Jest lekarzem kompetentnym, wie jak pomóc.

16.05.2018

Pani doktor ma świetny kontakt z pacjentem. Przede wszystkim doceniam profesjonalne podejście do sprawy, u doktor leczyłam się z powodu depresji. Bardzo dobry i skuteczny psychiatra.

31.03.2018

Jestem bardzo wdzięczny za pomoc Pani doktor. Dopasowala odpowiednio lekarstwa dzięki czemu wracam do zdrowia i spokoju emocjonalnego. Wysłuchala mnie z uwagą. Dziękuję!

24.02.2018

Świetny kontakt z pacjentem, a przede wszystkim profesjonalne podejście do sprawy. 5 gwiazdek - polecam!

01.01.2018

Pani doktor to bardzo mądr lekarz, poza tym jest bardzo miła. Potrafi dobrać lek tak że nie czuje się że coś się bierze a człowiek czuje się lepiej. Polecam bardzo!

26.12.2017

Bardzo dobry lekarz, myśli o pacjencie całościowo. Wysłała mnie na badania tarczycy i okazało się , że to z tego powodu źle się czułem. Polecam

13.12.2017

Pani Doktor to najlepszy psychiatra u jakiego byłam. sYMPATYCZNA, RZETELNA, wizyta długa , bez pośpiechu. Polecam

25.11.2017

Pani Doktor to lekarz z powołania. Zastosowane leczenie u dziecka przyniosło niesamowitą poprawę. W szkole nie mogą się nadziwić, że mój syn tak się zmienił.

19.04.2017

Bardzo miła pani lekarz,z dużym spokojem i cierpliwością podchodzi do pacjenta. Zaangażowana. Bardzo dobrze tłumaczy wszystkie niejasności.

DODAJ OPINIĘ!

Twoje doświadczenie pomoże innym pacjentom.

Ocena