Znajdz
swojego lekarza
i umów się
na wizytę

Lekarz Psychiatra Wrocław - Ranking 2017 - Opinie i Cennik

Joanna Balcerzak

Lek. med.

Joanna Balcerzak

Zaburzenia osobowości, Choroba Alzheimera, Zaburzenia afektywne

(10 opinii / 3239 odsłon)
Oceń lekarza

Lekarz przyjmuje w: Ginemedica, ul. Krawiecka 1/2, 50-148 Wrocław

Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

Jest specjalistą psychiatrii. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w oddziałach dziennych i całodobowych w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, w oddziale psychiatrycznym w Kłodzku oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, Bielawie i Świebodzicach. Ukończyła intensywny kurs z zakresu interwencji kryzysowej organizowany przez grupę ARCAN. Stale poszerza swoją wiedzę zawodową uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach naukowych. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychicznych u osób dorosłych: zaburzeń lękowych, zaburzeń afektywnych , zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości oraz otępień.


Opinie pacjentów

Wyświetlone 1-10 z 10 rekordów.
17.04.2021

Jestem zadowolona z wizyty Pani Doktor z uwagą mnie wysłuchała podczas rozmowy czułam ulgę, było mi lżej wierzę że mi pomoże. Polecam osobom szukającym pomocy.

06.05.2020

Bardzo miła Pani Doktor,polecam każdemu!

21.01.2020

Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Otrzymałam przyjazna atmosfera w klinice i rzetelne, otwarte podejście do pacjenta podczas wizyty. Polecam!

19.01.2020

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani doktor jest bardzo profesjonalna. oraz zapewnia swoją postawą pozytywną atmosferę w trakcie konsultacji.dziękuję za pomoc.

15.01.2020

Pomocna i miła pani doktor. Potrafi pomóc człowiekowi w złym stanie. Dobrze się z nią rozmawia, a zalecone leki przyniosły ulgę.

04.08.2017

"Pewna drobna rzecz bardzo zakłócała moje życie. Dzięki dwóm wizytom u dr Balcerzak i lekom jest coraz lepiej i cały czas się poprawia. Naprawdę super lekarz!"

15.04.2017

Przez kilka lat od szkoły męczyłam się z pewnym problemem, który zniszczył mój związek. Jestem zdumiona , że po 4 tygodniach leków przepisanych przez Panią Doktor mój problem zniknął.

04.04.2017

Pani doktor jest bardzo profesjonalna, potrafi słuchać. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Widać , ze jest lekarzem z powołania. Z wizyty wyszłam z nadzieją, ze będzie lepiej.

04.04.2017

Chcę gorąco polecić dr Balcerzak. Mimo późnej pory wizyty pani doktor poświęciła mi dużo czasu. Wysłuchała mnie i już po wizycie zrobiło mi się lepiej.

04.04.2017

Jestem zachwycona wizytą u Pani Doktor!!! Wizyta długa, w pełni spełniła moje oczekiwania. Doktor jest bardzo miła. Dostałam leki i wierzę , ze dzięki dr Balcerzak przezwyciężę moje problemy.

DODAJ OPINIĘ!

Twoje doświadczenie pomoże innym pacjentom.

Ocena