Agnieszka Czerwińska

(15 opinii pacjentów)

Jestem absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuję się w dziedzinie psychiatrii oraz realizuję studia doktoranckie. Jestem specjalistą terapii uzależnień w trakcie procesu certyfikacji. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szpitalu psychiatrycznym, w ośrodkach leczenia uzależnień oraz w poradniach zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień.
W sposób szczególny zajmuję się problematyką leczenia uzależnień od alkoholu, innych substancji psychoaktywnych oraz uzależnień behawioralnych. Jestem autorką publikacji naukowych z dziedziny psychiatrii. Swoją wiedzę wciąż poszerzam, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji. Uznaję, że leczenie pacjenta to proces, w którym oprócz stosowania farmakologii ważna jest sfera emocjonalna oraz zdrowie fizyczne. Dbam o to, by pacjenci rozumieli przyczyny swoich dolegliwości i związany z tym plan leczenia oraz czynnie w nim uczestniczyli. Takie podejście przyśpiesza proces zdrowienia i poprawia jakość życia.

15 opinii dla Agnieszka Czerwińska

5,0
Na podstawie 15 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
Wyświetlono 15 z 15 recenzji (5 gwiazdek). Zobacz 15 recenzji
 1. T.L.

  Świetny lekarz, miła, fachowa. Bałem się tej wizyty ale nie było zego. Bardzo mi pomogła.

 2. Kami

  Psychiatra rzeczowy, konkretny, godny polecenia. Miła, ciepła. leki okazały się strzałem w dziesiątkę. Skutków ubocznych nie było, a bardzo mi pomogły.

 3. Ewa S.

  Lekarka była skupiona na tym, aby dobrze poznać mój problem. Zadawała sporo pytań. Rozwiała moje wątpliwości dotyczące leków. Pomogła w podjęciu rozsądnej decyzji odnośnie leczenia.

 4. Piotr

  Świetna lekarka, miła, smpatyczna. Po wizycie u niej od razu czułem się lepiej. ma szeroką wiedzę medyczną, nie tylko dotyczącą swojej specjalności. Podsumowując: bardzo dobry psychiatra.

 5. Patrycja

  Miałam trudną sytuację życiową i źle się czułam, nie mogłam się pozbierać po wielkim dramacie w moim życiu, ale dzięki doktor to się udało. Czuję się lepiej, pozytywniej patrzę w przyszłość.

 6. Gabe

  Doskonały Lekarz! Bardzo jestem wdzięczny za te krótką rozmowę, leki i wskazanie kierunku. Słucha i notuje, jest empatyczna. Proszę się nie obawiać tylko i iść porozmawiać!

 7. Hubert

  Polecam bardzo.

 8. Monika

  Lecze sie u P.Doktor.polecam z calego serca

 9. Hania

  Bardzo dobry psychiatra i bardzo dobrze dobiera leki. W krótkim czasie uzyskałam dużą poprawę w samopoczuciu i spaniu.

 10. D.

  Wizyta zupełnie bezstresowa. Pani Doktor jest bardzo ujmującym człowiekiem. Ma dużą wiedzę i chęć pomocy pacjentowi.

 11. PAULINA

  Dobra , kompetentna , wysłucha , poradzi i dobrze dobierze leki i terapię

 12. Gość

  Na pierwszej wizycie cięzko było mi się otworzyc, ale Doktor umie rozmawiać z pacjentem. Teraz z wizyty na wizytę jest lepiej i lepiej. Warto spróbować sobie pomóc włąśnie u tej Pani Doktor!

 13. Zadowolona pacjentka

  Super Doktor! Bardzo uważnie słucha w czasie wizyt, jest serdeczna, umiejętnie rozłądowuje stres związany z wizytą. Leczenie bardzo skuteczny, jeden łagodny lek mi przepisała a taka super zmiana!

 14. AAA

  Pani doktor szczegółowo zajęła się problemem z którym się zgłosiliśmy .Bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze stawiała diagnozę . Osobiście bardzo polecam

 15. Irena

  Bardzo kompetentna,świetna lekarka. Słucha I odpowiada rzeczowo na pytania. Przedstawia różne opcje leczenia.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.