Anna Smuga-Szrajber

(14 opinii pacjentów)

14 opinii dla Anna Smuga-Szrajber

5,0
Na podstawie 14 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Patrycja

  Bardzo rzetelny, wnikliwy lekarz psychiatra. Z troską zadaje pytania, stara się uśmierzyć lęki pacjenta.

 2. pacjent

  Pani doktor przeprowadza dłigieł dokładne badanie, jest miła i cierpliwa, trafnie stawia diagnozę i dobiera leki. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i czuję się znacznie lepiej. Polecam.

 3. Dominika

  Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Polecam wszystkim potrzebującym fachowej pomocy lekarza.

 4. pacjentka

  Pani doktor ewidentnie sprawdza się w swoim fachu. Życzliwość, zrozumienie drugiego człowieka, chęć pomocy pacjentowi to cechy tego lekarza.

 5. Karolina

  Pani Doktor to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Przesympatyczna, cierpliwa, wysłuchała mnie z uwagą i dała zalecenia i leki które pomogły. Warto skorzystać z takiej profesjonalnej pomocy!

 6. Gość

  Pani Doktor wysłuchała mnie z olbrzymią uwagą i cierpliwością. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta – takie ludzkie. A co najważniejsze dzięki terapii czuję się o niebo lepiej!

 7. Pacjentka

  Pani Doktor jest Mistrzem w swojej dziedzinie. Rozprawiła się z moim problemem bez zarzutu. A poza tym wizyta odbyła się na czas, a Doktor jest bardzo sympatyczną osobą.

 8. KS

  Pani doktor bardzo dokladna i rzeczowa. Zrobiła szczegółowy wywiad i była bardzo mocno nastawiona na to aby mi pomóc, serdecznie polecam osobom, które oczekuję czegoś więcej niż recepty.

 9. Monika

  Przemiła doktor. Zawsze poświęca mnóstwo czasu na rozmowę, a nie skupia się tylko na wypisywaniu recept. Pani doktor ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta, wsłuchuje się w jego potrzeby.

 10. pacjentka

  Niesamowity lekarz psychiatra. Doktor Anna jest bardzo życzliwa, wczuwająca się w problem pacjenta naprawdę chcąca mu pomóc. Daję maksymalną ocenę .

 11. Daniusia

  Cudowny lekarz.!!!

 12. Mariola

  Sympatyczna rzeczowa pani doktor .Wszystko dobrze wytłumaczy .Polecam dała mi nadzieję

 13. Danuta

  Najlepszy lekarz. jakiego spotkałam ❤️

 14. Danuta

  Leczę się u Pani doktor od dłuższego czasu. Jest to pierwszy lekarz, który potrafi wnikliwie, uważnie dobrać lek i postawić diagnozę. Lekarz o wysokiej kulturze,wiedzy,empatii.
  Pani doktor zasługuje na tytuł Najlepszy lekarz psychiatra!!!
  Dziękuję za pomoc w chorobie.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.