Błażej Misiak

(27 opinii pacjentów)

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii, doktorem nauk medycznych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w oddziałach stacjonarnych i dziennych Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, szpitala w Ostrowie Wielkopolskim oraz 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu a także poradni zdrowia psychicznego. Pracę kliniczną łączę z zainteresowaniami naukowymi psychiatrią. Jestem autorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu psychiatrii. Wyniki swoich badań prezentowałem na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych. Obecnie pracuję również jako adiunkt w Katedrze i Zakładzie Genetyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie naukowo zajmuję się genetyką zaburzeń psychicznych. Jestem członkiem Europejskiego Towarzystwa Neuropsychofarmakologii (ECNP). Prowadzę konsultacje psychiatryczne również w języku angielskim.

Lekarz przyjmuje na: ul. Krawiecka 1/2, 50-148 Wrocław
Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

27 opinii dla Błażej Misiak

4,7
Na podstawie 27 recenzji
5 gwiazdek
92
92%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
7
7%
 1. KasiaTarkowska

  Pełen profesjonalizm w wykonaniu pana doktora. Doktor potrafi poprowadzić rozmowę tak, że człowiek nie czuje się skrępowany i może opowiedzieć o wszystkim. Leki zostały dobrze dobrane i mi pomogły.

 2. Ania Z.

  Lekarz godny polecenia, z dużą wiedzą, a przy tym życzliwy, sympatyczny. Doktor podczas wizyty uważnie mnie wysłuchał i dał konkretne zalecenia.

 3. Ola K.

  Lekarz godny polecenia, z dużą wiedzą, a przy tym życzliwy, sympatyczny. Doktor podczas wizyty uważnie mnie wysłuchał i dał konkretne zalecenia.

 4. W.S.

  Lekarz na Szóstkę z Plusem!!!! Fachowa pomoc. Skuteczny!!! Miły kontakt.

 5. Ola S.

  Doktor z dużą wiedzą, kulturalny, spokojny, cierpliwy. Leki pomogły mi poczuć się lepiej.

 6. z.k.

  Wspaniały, empatyczny lekarz. Długa wizyta i wiele pomocnych wskazówek. Lek też mi dobrał dobrze

 7. kt

  Świetny psychiatra, z bardzo dobrym podejściem do apcjenta. Umiejetnie rozwiał moje początkowe niepokoje co do wizyty u psychiatry. wreszcie żyję normalnie, normalnie funkcjonuje

 8. Piotr

  Bardzo dobry psychiatra. Uważny na to co się mówi, empatyczny, pomocny. Z bardzo dużą wiedzą lekarską. Wizyta trwała odpowiednio długo. Zastosowane leczenie przyniosło mi równowagę w życiu.

 9. ES

  Super lekarz

 10. Ilo

  Dr Misiak to psychiatra , który wzbudza zaufanie. Pacjenta traktuje jako całość. Jest lekarzem kompetentnym inteligentnym, wyrozumiałym. Do pacjenta podchodzi z szacunkiem.

 11. Kinga

  Rewelacyjny psychiatra. Zna sie na rzeczy, umie słuchać i trafnie leczyć. Gorąco polecam Pana doktora, potrafi naprawde pomóc człowiekowi w sytuacji kryzysowej.

 12. Kingabl

  Pan doktor Misiak bardzo dobry lekarz na szóstkę!!! Polecam serdecznie.

 13. iwi

  Bardzo dobry psychiatra, bardzo duża wiedza, kompetencje i profesjonalizm. Wizyta zupełnie bezstresowa

 14. Natalia

  Zgłosiłam się z powodu problemu bezsenności. Doktor trafnie dobrał mi leki, tak więc jestem zadowolona i polecam gorąco.

 15. P

  Pan doktor potrafi słuchać pacjenta i świetnie dobrać leki. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze.

 16. Anka

  Doktor jest bardzo kompetentny, tacy powinni być wszyscy lekarze. Życzliwy, pełen troski i uwagi. Leki dobrał mi znakomicie.

 17. pacjent

  Polecam serdecznie ! Pan doktor bardzo sympatyczny, spokojny i profesjonalny W trakcie wizyty panuje przyjazna atmosfera, która jest potrzebna na takich wizytach

 18. pacjent

  Pan Doktor jest wybitnym specjalistą w swoim zawodzie. Byłem dopiero na jednej wizycie, ale na pewno wrócę jeśli bedzie taka potrzeba.

 19. Alice

  Doktor Misiak to psychiatra największego formatu. Ma gromną wiedzę, charakteryzuje się profesjonalizmem i wysoką kultura osobistą. Całość na szóstkę z plusem.

 20. pacjent

  Bardzo dobry specjalista,przy tym uprzejmy i pomocny. Potrafi rozmawiać z pacjentem, uważnie słucha. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora.

 21. Koala

  Doktor Błażej Misiak to bardzo dobry psychiatra. potrafi podnieść człowieka na duchu, umie dobrze dobrać leki, żeby działały i nie było skutków ubocznych.

 22. M.

  Uważam, że doktor Misiak jest bardzo dobrym diagnostą w dziedzinie psychiatrii. Jest lekarzem z bardzo dużym doświadczeniem klinicznym.Potrafi dobrzez diagnozować i leczyć.

 23. m.

  Leczę się u Doktora od jakiegoś czasu i zawsze jestem zadowolona z wizyt. Jest bardzo dobrym specjalistą, umie rozxmiawać z pacjentem i dobrze dobiere leczenie farmakologiczne.

 24. pacjent

  Pan doktor to jedynym specjalistą w swoim rodzaju. Bardzo zaangażowany, aby pomoc pacjentowi. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest lekarzem, któremu warto zaufać.

 25. pac

  Świetny specjalista!

 26. K.P.

  Lekarz, który totalnie zignorował moje zgłoszenia dotyczące stanu zdrowia. Błędnie zdiagnozował moje problemy.

 27. Yana

  Cham, 07.04.2024 w samolocie z Wrocławia do Warszawy ma miejsce przy oknie, obok siedzi kobieta, bez słowa przechodzi, depcząc jej stopy

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *