Dominika Jabłońska

(31 opinii pacjentów)

Specjalista psychiatra, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu (2006 rok). Prowadzi prywatną praktykę od 2009 roku, w 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w oddziałach stacjonarnych i dziennych szpitali psychiatrycznych, oddziałach leczenia nerwic, oddziałach odwykowych, poradniach zdrowia psychicznego.

Aktualnie jest zaangażowana w opiekę psychiatryczną nad osobami starszymi w Domach Pomocy Społecznej. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń depresyjnych i nerwicowych. Dodatkowo prowadzi leczenie zaburzeń psychicznych spowodowanych traumami nowoczesną metodą EMDR.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Poszerza i uaktualnia swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

31 opinii dla Dominika Jabłońska

5,0
Na podstawie 31 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. D.W.

  Bardzo sympatyczna, ciepła osoba. Leczenie antydepresyjne, które wdrożyła pomogło po jakichś dwóch tygodniach od rozpoczęcia stosowania leku.

 2. PDP

  Szkoda, że wcześniej nie udałam się do doktor Jabłońskiej. Jest najlepszym psychiatra we Wrocławiu. . Doktor bardzo mi pomogła czuć się lepiej.

 3. ML

  Wspaniały lekarz psychiatra. Miła, sympatyczna, z odpowiednim podejściem, żeby rozładować napięcie towarzyszące wizycie. Bardzo polecam Panią Doktor.

 4. Ania

  Bardzo dobry psychiatra, z niesamowitym podejściem do cierpiącego człowieka. Byłam z powodu lęków, po 3 tygodniach czuję się o niebo lepiej. Zupełnie inny komfort życia

 5. I.

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Poczułam się wysłuchana, zrozumiana i odzyskałam dzięki Pani Doktor nadzieję, że będzie lepiej.

 6. E

  Uzyskałam fachową pomoc od doktor Jabłońskiej. Cała wizyta przebiegła tak jak tego oczekiwałam. Warto skorzystać z pomocy u Doktor.

 7. Marta

  Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.

 8. M.G.

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia z odpowiednim podejściem do pacjenta. Godna polecenia.

 9. Pacjentka

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia z odpowiednim podejściem do pacjenta. Godny polecenia Dzieli pani doktor wyszłam z choroby.Goraco polecam

 10. M.G.

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia z odpowiednim podejściem do pacjenta

 11. Pan ze stolca

  Jest to lekarz jak ich mało leczy z serca i umysłu ma cierpliwość dla pacjenta nie naciska nie docieka pozwala pomilczeć patrzy prosto w oczy a z jej twarzy bije troska i nadzieja

 12. Pacjentka z wroclawia

  Bardzo gorąco polecam Panią doktor. Profesjonalne i perfekcyjne podejście do pacjenta i jego problemu. Dobrze dobrane leki i super porada i pomoc.

 13. Doris

  Super lekarz.

 14. Pipi

  Pani doktor jest lekarzem wnikliwym, troskliwym, okazuje zainteresowanie pacjentem oraz chęć niesienia pomocy. Zdecydowanie polecam

 15. Pacjentka

  W gabinecie panowała bardzo spokojna i budząca zaufanie atmosfera. Wprowadzone leczenie daje pozytywne rezultat. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, to warto zwrócić się o nią do Pani Doktor.

 16. Kinga

  Znakomita specjalistka psychiatrii. Z odpowiednim podejściem do pacjenta w takiej delikatnej materii jaką jest dusza i emocja. Doktor jest lekarzem zanagażowanym w pomoc pacjentowi.

 17. Gość

  Doktor Jabłońska to bardzo fajna, nieoceniająca i starająca się pomóc pacjentowi doktor. Leki zostałe dobrze dopadowane do moich dolegliwości.

 18. Rafał

  Jestem pacjentem Pani doktor Jabłońskiej od kilku miesięcy i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jest to osoba niezwykle ciepła , sympatyczna i profesjonalna.

 19. K

  Specjalista godny polecenia. Doktor Jabłońska jest bardzo dobrym lekarzem, ma umiejętności potrzebne w tym zawodzie. Jest osobą cierpliwą, spokojną, empatyczną i pomogą.

 20. Kefirek

  Pani doktor jest bardzo miłą, serdeczną i kompetentną osobą. Pomogła mi poradzić sobie z problemami. Gorąco polecam!

 21. Ania

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor, potrafi wysłuchać i pomóc. Dobrze dobrała mi leki, łatwo sie z nią rozmawia.

 22. Eli

  Pani doktor jest pelna empatii i zrozumienia dla pacjenta, ale jednocześnie bardzo konkretna. Z uwagą slucha pacjenta i stara sie zrozumiec jego problemy i potrzeby.

 23. Hela

  Pani Doktor była bardzo profesjonalna, wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona. Będę kontynuować leczenie u Pani Doktor.

 24. hella

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor Jabłońska wyrozumiała i pełna empatii. Rozmowa została przeprowadzona bez stresu w luźnej atmosferze. Polecam

 25. K.

  Pani doktor jest bardzo kompetentna i konkretna. Jest lekarzem który potrafi słuchać i wie jakie leczenie wprowadzić, żeby zadziałało.

 26. Chris

  Bardzo dobra atmosfera w gabinecie, otrzymałem dużo zrozumienia i empatii. Leki zostały super dobrane, polecam! Wywiad został bardzo rzetelnie przeprowadzony!

 27. K.Z.

  Pani doktor pomogła mi w bardzo trudnym momencie, wdrożyła farmakoterapię, która okazała się skuteczna, dodatkowo dzięki jej zaangażowaniu i zrozumieniu, przyśpieszyła powrót do zdrowia. Ciepła, pełna empatii,polecam.

 28. Anna

  Pani doktor tak głęboko weszła w moja psychikę na pierwszym spotkaniu ,że byłam w szoku.Konkretna, ciepła,szczera i stanowcza psycholog .Wszystko wyjaśnia jest bardzo czuła do potrzeb pacjenta.

 29. Anna

  Pani doktor tak głęboko weszła w moja psychikę na pierwszym spotkaniu ,że byłam w szoku.Konkretna, ciepła,szczera i stanowcza psychiatra .Wszystko wyjaśnia jest bardzo czuła do potrzeb pacjenta.

 30. Pacjent z Jawora

  Bardzo dobry, profesjonalista👌

 31. Michał g

  Pani doktor jest profesjonalistka miła i zyczliwa dla pacjentów dokładnie wszystko wyjaśnia i bardzo polecam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *