Agnieszka Czerwińska-Błaszczyk

(15 opinii pacjentów)

Jestem absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuję się w dziedzinie psychiatrii oraz realizuję studia doktoranckie. Jestem specjalistą terapii uzależnień w trakcie procesu certyfikacji. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szpitalu psychiatrycznym, w ośrodkach leczenia uzależnień oraz w poradniach zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień.
W sposób szczególny zajmuję się problematyką leczenia uzależnień od alkoholu, innych substancji psychoaktywnych oraz uzależnień behawioralnych. Jestem autorką publikacji naukowych z dziedziny psychiatrii. Swoją wiedzę wciąż poszerzam, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji. Uznaję, że leczenie pacjenta to proces, w którym oprócz stosowania farmakologii ważna jest sfera emocjonalna oraz zdrowie fizyczne. Dbam o to, by pacjenci rozumieli przyczyny swoich dolegliwości i związany z tym plan leczenia oraz czynnie w nim uczestniczyli. Takie podejście przyśpiesza proces zdrowienia i poprawia jakość życia.

Lekarz przyjmuje na: ul. Podwale 83/21 50-414 Wrocław
Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

15 opinii dla Agnieszka Czerwińska-Błaszczyk

5,0
Na podstawie 15 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. T.L.

  Świetny lekarz, miła, fachowa. Bałem się tej wizyty ale nie było zego. Bardzo mi pomogła.

 2. Kami

  Psychiatra rzeczowy, konkretny, godny polecenia. Miła, ciepła. leki okazały się strzałem w dziesiątkę. Skutków ubocznych nie było, a bardzo mi pomogły.

 3. Ewa S.

  Lekarka była skupiona na tym, aby dobrze poznać mój problem. Zadawała sporo pytań. Rozwiała moje wątpliwości dotyczące leków. Pomogła w podjęciu rozsądnej decyzji odnośnie leczenia.

 4. Piotr

  Świetna lekarka, miła, smpatyczna. Po wizycie u niej od razu czułem się lepiej. ma szeroką wiedzę medyczną, nie tylko dotyczącą swojej specjalności. Podsumowując: bardzo dobry psychiatra.

 5. Patrycja

  Miałam trudną sytuację życiową i źle się czułam, nie mogłam się pozbierać po wielkim dramacie w moim życiu, ale dzięki doktor to się udało. Czuję się lepiej, pozytywniej patrzę w przyszłość.

 6. Gabe

  Doskonały Lekarz! Bardzo jestem wdzięczny za te krótką rozmowę, leki i wskazanie kierunku. Słucha i notuje, jest empatyczna. Proszę się nie obawiać tylko i iść porozmawiać!

 7. Hubert

  Polecam bardzo.

 8. Monika

  Lecze sie u P.Doktor.polecam z calego serca

 9. Hania

  Bardzo dobry psychiatra i bardzo dobrze dobiera leki. W krótkim czasie uzyskałam dużą poprawę w samopoczuciu i spaniu.

 10. D.

  Wizyta zupełnie bezstresowa. Pani Doktor jest bardzo ujmującym człowiekiem. Ma dużą wiedzę i chęć pomocy pacjentowi.

 11. PAULINA

  Dobra , kompetentna , wysłucha , poradzi i dobrze dobierze leki i terapię

 12. Gość

  Na pierwszej wizycie cięzko było mi się otworzyc, ale Doktor umie rozmawiać z pacjentem. Teraz z wizyty na wizytę jest lepiej i lepiej. Warto spróbować sobie pomóc włąśnie u tej Pani Doktor!

 13. Zadowolona pacjentka

  Super Doktor! Bardzo uważnie słucha w czasie wizyt, jest serdeczna, umiejętnie rozłądowuje stres związany z wizytą. Leczenie bardzo skuteczny, jeden łagodny lek mi przepisała a taka super zmiana!

 14. AAA

  Pani doktor szczegółowo zajęła się problemem z którym się zgłosiliśmy .Bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze stawiała diagnozę . Osobiście bardzo polecam

 15. Irena

  Bardzo kompetentna,świetna lekarka. Słucha I odpowiada rzeczowo na pytania. Przedstawia różne opcje leczenia.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *