Anna Gładka

(3 opinie klienta)

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, w trakcie specjalizacji z psychiatrii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Stałe podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach dotyczących zdrowia psychicznego. Poza działalnością kliniczną zaangażowana jest także w aktywność naukowo-dydaktyczną. Jej zainteresowania badawcze obejmują między innymi wpływu pandemii na zdrowie psychiczne oraz smogu na zaburzenia depresyjne.

3 opinie dla Anna Gładka

2,3
Na podstawie 3 recenzji
5 gwiazdek
33
33%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
66
66%
  1. Bartosz

    Tragedia lekarza. Moja mama czekała dziś 50 min aby łaskawie Pani Anna przyjęła ją na wizytę. Była umówiona na konkretna wizytę. Dodatkowo gdy wyraziła swoje oburzenie Pani Anna odpowiedziała ,, było umówić się prywatnie na wizytę ” Dla mnie skandaliczne zachowanie gdzie składniki ZUS płacimy po to aby mieć opiekę. Jak widać proszę umawiać się do Pani Anny prywatnie bo na kasę chorych jej się nie opłaca. Wstyd, że tacy ludzie leczą innych. Nie polecam tej ,, lekarki”

  2. Smutny Pacjent

    Czy jeszcze będzie Pani leczyć we Wrocławiu? Zniknęła Pani z Ginemedica i to wielka strata, dla Ginemedica. Gdzie można kontynuować leczenie?

  3. Zawiedziony

    Tragedia.Nie polecałbym nawet wrogowi .

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *