Beata Szatkowska (Wicińska)

Ukończyłam AM we Wrocławiu w 1996 roku. Pierwsze 10 lat mojej pracy zawodowej byłam związana ze Szpitalem Psychiatrycznym we Wrocławiu.
Od 2006 roku pracuję jako lekarz psychiatra w Szwecji. Pełniłam funkcję ordynatora w Uniwersyteckim Szpitalu Psychiatrycznym w Uppsali , w Örebrö i w Malmö. Na stałe współpracuję ze Szpitalem Wojewódzkim w Norrbotten, wskazywanym jako najlepszy szpital w Szwecji w kształceniu młodych lekarzy. Pracuję w chwili obecnej jako ordynator oddziału psychiatrycznego, a także przyjmuję pacjentów w poradni.

Mam doświadczenie w leczeniu uzależnień, nerwic, chorób przebiegających z depresją i lekiem, a także psychoz i wieloletnie doświadczenie w leczeniu ADHD u dorosłych. W kręgu moich zainteresowań są choroby afektywne i psychozy.
W mojej pracy zawodowej koncentruję się na postawieniu prawidłowej diagnozy i szybkim podjęciu leczenia. Ważnym dla mnie jest analityczne, holistyczne podejście do pacjenta, a także nawiązanie dobrego, empatycznego kontaktu z pacjentem. W spotkaniu z pacjentem bardzo ważnym dla mnie jest zapewnienie bezpiecznej akceptującej atmosfery, oraz autentyczność.

Moje wieloletnie zagraniczne doświadczenie chciałabym wykorzystać pomagając polskim pacjentom w powrocie do normalnego, szczęśliwego życia.

Prowadzę konsultacje po polsku i po szwedzku.

Lekarz przyjmuje na: ul. Podwale 83/21 50-414 Wrocław
Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

Recenzje

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Beata Szatkowska (Wicińska)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *