Błażej Misiak

(25 opinii pacjentów)

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii, doktorem nauk medycznych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w oddziałach stacjonarnych i dziennych Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, szpitala w Ostrowie Wielkopolskim oraz 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu a także poradni zdrowia psychicznego. Pracę kliniczną łączę z zainteresowaniami naukowymi psychiatrią. Jestem autorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu psychiatrii. Wyniki swoich badań prezentowałem na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych. Obecnie pracuję również jako adiunkt w Katedrze i Zakładzie Genetyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie naukowo zajmuję się genetyką zaburzeń psychicznych. Jestem członkiem Europejskiego Towarzystwa Neuropsychofarmakologii (ECNP). Prowadzę konsultacje psychiatryczne również w języku angielskim.

Lekarz przyjmuje na: ul. Krawiecka 1/2, 50-148 Wrocław
Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

25 opinii dla Błażej Misiak

5,0
Na podstawie 25 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. KasiaTarkowska

  Pełen profesjonalizm w wykonaniu pana doktora. Doktor potrafi poprowadzić rozmowę tak, że człowiek nie czuje się skrępowany i może opowiedzieć o wszystkim. Leki zostały dobrze dobrane i mi pomogły.

 2. Ania Z.

  Lekarz godny polecenia, z dużą wiedzą, a przy tym życzliwy, sympatyczny. Doktor podczas wizyty uważnie mnie wysłuchał i dał konkretne zalecenia.

 3. Ola K.

  Lekarz godny polecenia, z dużą wiedzą, a przy tym życzliwy, sympatyczny. Doktor podczas wizyty uważnie mnie wysłuchał i dał konkretne zalecenia.

 4. W.S.

  Lekarz na Szóstkę z Plusem!!!! Fachowa pomoc. Skuteczny!!! Miły kontakt.

 5. Ola S.

  Doktor z dużą wiedzą, kulturalny, spokojny, cierpliwy. Leki pomogły mi poczuć się lepiej.

 6. z.k.

  Wspaniały, empatyczny lekarz. Długa wizyta i wiele pomocnych wskazówek. Lek też mi dobrał dobrze

 7. kt

  Świetny psychiatra, z bardzo dobrym podejściem do apcjenta. Umiejetnie rozwiał moje początkowe niepokoje co do wizyty u psychiatry. wreszcie żyję normalnie, normalnie funkcjonuje

 8. Piotr

  Bardzo dobry psychiatra. Uważny na to co się mówi, empatyczny, pomocny. Z bardzo dużą wiedzą lekarską. Wizyta trwała odpowiednio długo. Zastosowane leczenie przyniosło mi równowagę w życiu.

 9. ES

  Super lekarz

 10. Ilo

  Dr Misiak to psychiatra , który wzbudza zaufanie. Pacjenta traktuje jako całość. Jest lekarzem kompetentnym inteligentnym, wyrozumiałym. Do pacjenta podchodzi z szacunkiem.

 11. Kinga

  Rewelacyjny psychiatra. Zna sie na rzeczy, umie słuchać i trafnie leczyć. Gorąco polecam Pana doktora, potrafi naprawde pomóc człowiekowi w sytuacji kryzysowej.

 12. Kingabl

  Pan doktor Misiak bardzo dobry lekarz na szóstkę!!! Polecam serdecznie.

 13. iwi

  Bardzo dobry psychiatra, bardzo duża wiedza, kompetencje i profesjonalizm. Wizyta zupełnie bezstresowa

 14. Natalia

  Zgłosiłam się z powodu problemu bezsenności. Doktor trafnie dobrał mi leki, tak więc jestem zadowolona i polecam gorąco.

 15. P

  Pan doktor potrafi słuchać pacjenta i świetnie dobrać leki. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze.

 16. Anka

  Doktor jest bardzo kompetentny, tacy powinni być wszyscy lekarze. Życzliwy, pełen troski i uwagi. Leki dobrał mi znakomicie.

 17. pacjent

  Polecam serdecznie ! Pan doktor bardzo sympatyczny, spokojny i profesjonalny W trakcie wizyty panuje przyjazna atmosfera, która jest potrzebna na takich wizytach

 18. pacjent

  Pan Doktor jest wybitnym specjalistą w swoim zawodzie. Byłem dopiero na jednej wizycie, ale na pewno wrócę jeśli bedzie taka potrzeba.

 19. Alice

  Doktor Misiak to psychiatra największego formatu. Ma gromną wiedzę, charakteryzuje się profesjonalizmem i wysoką kultura osobistą. Całość na szóstkę z plusem.

 20. pacjent

  Bardzo dobry specjalista,przy tym uprzejmy i pomocny. Potrafi rozmawiać z pacjentem, uważnie słucha. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora.

 21. Koala

  Doktor Błażej Misiak to bardzo dobry psychiatra. potrafi podnieść człowieka na duchu, umie dobrze dobrać leki, żeby działały i nie było skutków ubocznych.

 22. M.

  Uważam, że doktor Misiak jest bardzo dobrym diagnostą w dziedzinie psychiatrii. Jest lekarzem z bardzo dużym doświadczeniem klinicznym.Potrafi dobrzez diagnozować i leczyć.

 23. m.

  Leczę się u Doktora od jakiegoś czasu i zawsze jestem zadowolona z wizyt. Jest bardzo dobrym specjalistą, umie rozxmiawać z pacjentem i dobrze dobiere leczenie farmakologiczne.

 24. pacjent

  Pan doktor to jedynym specjalistą w swoim rodzaju. Bardzo zaangażowany, aby pomoc pacjentowi. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest lekarzem, któremu warto zaufać.

 25. pac

  Świetny specjalista!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *