Błażej Misiak

(27 opinii pacjentów)

Lekarz przyjmuje w: Ginemedica, ul. Krawiecka 1/2, 50-148 Wrocław

Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii, doktorem nauk medycznych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w oddziałach stacjonarnych i dziennych Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, szpitala w Ostrowie Wielkopolskim oraz 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu a także poradni zdrowia psychicznego. Pracę kliniczną łączę z zainteresowaniami naukowymi psychiatrią. Jestem autorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu psychiatrii. Wyniki swoich badań prezentowałem na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych. Obecnie pracuję również jako adiunkt w Katedrze i Zakładzie Genetyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie naukowo zajmuję się genetyką zaburzeń psychicznych. Jestem członkiem Europejskiego Towarzystwa Neuropsychofarmakologii (ECNP). Prowadzę konsultacje psychiatryczne również w języku angielskim.

27 opinii dla Błażej Misiak

4,7
Na podstawie 27 recenzji
5 gwiazdek
92
92%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
7
7%
Wyświetlono 2 z 27 recenzji (1 gwiazdek). Zobacz 27 recenzji
  1. Anoim

    Pan doktor nie rozpoznał prawidłowo mojego stanu zdrowia. W trakcie leczenia nie zauważył mojej psychozy. W stanie totalnego załamania psychicznego zlekceważył moje problemy przez co zakończyło się to podjęciem przeze mnie próby samobójczej.

  2. Małgorzata

    Lekarz mimo mojego ciągłego zmęczenia i braku emocji postanowił bez większego zastanowienia zapisać mnie na jeszcze wyższą dawkę antydepresantów. Po sprawdzeniu okazuje się że byłam blisko najwyższej dawki. Straciłam pracę i nic nawet z tego powodu nie odczuwałam. Dopiero po odejściu z leków widzę, że to właśnie nafaszerowanie mnie ich ogromną dawką spowodowało mój zły stan przez dłuższy czas. Nie polecam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.