Hadrian Kacalak

(10 opinii pacjentów)

Lekarz psychiatra, absolwent Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas realizowanego stażu specjalizacyjnego stale pogłębia swoją wiedzę z dziedziny psychiatrii. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i holistycznie. Wyznaje zasadę, że rzetelny i dogłębny wywiad jest kluczem do prawidłowego zdiagnozowania i leczenia. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają mu być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami z dziedziny psychiatrii i mieć szersze spojrzenie na problemy, z którymi borykają się jego pacjenci.

Lekarz przyjmuje na: ul. Krawiecka 1/2 50-148 Wrocław
Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

10 opinii dla Hadrian Kacalak

5,0
Na podstawie 10 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Daga

  Doktor Kacalak podchodzi do każdego z ogromnym zaangażowaniem, i indywidualnym podejściem, problemów wysłuchuje do końca, widać że zależy mu na pacjencie. Mocno polecam 🙂

 2. pacjentka

  Bardzo fajny Pan Doktor! Wizyta super, wszystko w porządku, o czasie, miło i sympatycznie. Bardzo kontaktowy, dobrze mi się rozmawiało, potrafi otworzyć pacjenta. Polecam baaardzo!!!

 3. Pacjentka

  Wszystko w porządku, jestem usatysfakcjonowany terapią i doborem leków. Potwierdzam pozytywną ocenę pracy doktora. Pacjent w gabinecie ma pewność, że jest w dobrych rękach.

 4. aaa

  Bardzo dobry specjalista psychiatrii. Bardzo sympatyczna, ma dobre podejście. Długo ze mną rozmawiał , dał zalecenia. Już po samej wizycie czułam się lepiej.

 5. Agnieszka

  W przypadku problemów z depresją bardzo polecam udanie się do doktora Kacalaka. Zalecił odpowiednie postępowanie, przepisał mi leki , które już zaczynają działać i depresja zaczyna mijać.

 6. wrocławianka

  Na wizycie czułam się komfortowo i uzyskałam oczekiwany efekt. Pomoc okazała się fachowa. Bardzo rzetelny wywiad, długa wizyta. Doktor o wszystko wypytał, mogłam się podzielić problemami.

 7. Agnieszka

  Empatyczny. Dobór leków bardzo dobry.

 8. Ala

  Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze, pan Doktor po szczegółowym wywiadzie bez kłopotów zdiagnozował problem. Rzetelny, miły i wyrozumiały.

 9. Pacjentka

  Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi wyjść z depresji. Polecam !!!

 10. Dominika

  Doktor Kacalak to niesamowity lekarz, z podejściem które przekracza oczekiwania. Na każdej konsultacji pamięta o problemach historycznych i poza opinią psychiatryczną zawsze służy ciepłym i merytorycznym podejściem i zrozumieniem, pogłębia problem i szuka rozwiązań. Poświęca tyle czasu na wizytę ile potrzeba, wysłucha niczym psycholog. Serdecznie polecam i jestem wdzięczna za współpracę z Doktorem.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *