Joanna Andrzejewska

(11 opinii pacjentów)

Specjalista psychiatrii od 2007r., absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe od 1998r. Była zatrudniona w Szpitalu Psychiatrycznym we Wrocławiu, od 2002r, współpracuje z NZOZ Centrum Ikar, od 2009r z Dolnośląskim Centrum Medycznym Dolmed i Poradnią Zdrowia Psychicznego w Oleśnicy. W latach 2010- 2012 konsultowała pacjentów w Domu Pomocy Społecznej w Jemielnej. W 2005r. ukończyła 5-letni kurs całościowy w zakresie psychoterapii systemowej w Zakładzie Terapii Rodzin w Krakowie. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę z zakresu psychiatrii biorąc udział w licznych szkoleniach naukowych.

Lekarz przyjmuje na: ul. Podwale 83/04, 50‑414  Wrocław
Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

11 opinii dla Joanna Andrzejewska

5,0
Na podstawie 11 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
Wyświetlono 11 z 11 recenzji (5 gwiazdek). Zobacz 11 recenzji
 1. jkorsan31

  Świetny lekarz- fachowy i przyjazny jednocześnie. Traktuje pacjenta i jego problem jako całość, a nie wyłącznie jako jednostkę chorobową.

 2. Bolkiewicz

  Panią doktor wyróżnia bardzo fachowe a równocześnie ludzkie podejście do pacjenta. Starannie dobiera rodzaj leku i jego dawkę.

 3. ingamaleszczuk

  Wyrozumiała, ciepła i rzetelna Pani doktor. Takiej osoby nigdy wcześniej nie spotkałam. Polecam z całego serca.

 4. lattecappucino

  Mądry psychiatra, wrazliwy człowiek. Cierpliwa, widać , ze zna się na rzeczy. Wizyta bez stresu

 5. Grażyna

  Pani Doktor bardzo konkretnie i rzeczowo podeszła do sprawy z jaką sie zwróciłam. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Panią doktor znalazłam przypadkiem, ale wygląda na to że był to strzał w dziesiątkę.

 6. Nick

  Pani Doktor jest do bólu profesionalna w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W dodatku wyrozumiała, cierpliwa, otwarta na sugestie. 20 lat walczę…. i w ciąż widzę światło w tunelu. Polecam

 7. Gość

  Dzięki Doktor Andrzejewskiej żyję. Wyciągneła mnie z takiej depresji, że myślałam , że to już koniec. Bardzo dobrze dobrane leki,

 8. ola

  Niepotrzebnie miałam takie obawy przed pierwszą wizytą. Doktor jest bardzo profesjonalna , ciepła i życzliwa. Bardzo szczegółowa rozmowa. Także nie bójcie się skorzystać z pomocy.

 9. Małgorzata B.

  Wrażliwa i mądra Pani doktor .Potrafi słuchać wzbudza zaufanie i sympatię.Dziękuję z całego serca.

 10. ElaAnna37

  Profesjonalna, wyrozumiała i do tego bardzo wrażliwa. Na każdej wizycie uważnie słucha i rozmawia z pacjentem. Z całego serca polecam!

 11. dr.Joanna Andrzejewska

  Doskonała Pani doktor bardzo mi pomogła jestem bardzo wdzięczna polecam wszystkim

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *