Joanna Balcerzak

(11 opinii pacjentów)

Jest specjalistą psychiatrii. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w oddziałach dziennych i całodobowych w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, w oddziale psychiatrycznym w Kłodzku oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, Bielawie i Świebodzicach. Ukończyła intensywny kurs z zakresu interwencji kryzysowej organizowany przez grupę ARCAN. Stale poszerza swoją wiedzę zawodową uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach naukowych. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychicznych u osób dorosłych: zaburzeń lękowych, zaburzeń afektywnych , zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości oraz otępień.

Lekarz przyjmuje na: ul. Krawiecka 1/2 50-148 Wrocław
Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

11 opinii dla Joanna Balcerzak

4,9
Na podstawie 11 recenzji
5 gwiazdek
90
90%
4 gwiazdki
9
9%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Czerwonakawa

  Jestem zachwycona wizytą u Pani Doktor!!! Wizyta długa, w pełni spełniła moje oczekiwania. Doktor jest bardzo miła. Dostałam leki i wierzę , ze dzięki dr Balcerzak przezwyciężę moje problemy.

 2. Jt

  Chcę gorąco polecić dr Balcerzak. Mimo późnej pory wizyty pani doktor poświęciła mi dużo czasu. Wysłuchała mnie i już po wizycie zrobiło mi się lepiej.

 3. niemamyczasu

  Pani doktor jest bardzo profesjonalna, potrafi słuchać. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Widać , ze jest lekarzem z powołania. Z wizyty wyszłam z nadzieją, ze będzie lepiej.

 4. kk

  Przez kilka lat od szkoły męczyłam się z pewnym problemem, który zniszczył mój związek. Jestem zdumiona , że po 4 tygodniach leków przepisanych przez Panią Doktor mój problem zniknął.

 5. Ewa

  „Pewna drobna rzecz bardzo zakłócała moje życie. Dzięki dwóm wizytom u dr Balcerzak i lekom jest coraz lepiej i cały czas się poprawia. Naprawdę super lekarz!”

 6. Wisienka

  Pomocna i miła pani doktor. Potrafi pomóc człowiekowi w złym stanie. Dobrze się z nią rozmawia, a zalecone leki przyniosły ulgę.

 7. Pinia

  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani doktor jest bardzo profesjonalna. oraz zapewnia swoją postawą pozytywną atmosferę w trakcie konsultacji.dziękuję za pomoc.

 8. Kinia

  Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Otrzymałam przyjazna atmosfera w klinice i rzetelne, otwarte podejście do pacjenta podczas wizyty. Polecam!

 9. wdzięczny pacjent

  Bardzo miła Pani Doktor,polecam każdemu!

 10. Dorota

  Jestem zadowolona z wizyty Pani Doktor z uwagą mnie wysłuchała podczas rozmowy czułam ulgę, było mi lżej wierzę że mi pomoże. Polecam osobom szukającym pomocy.

 11. Agnieszka

  Bardzo dziękuję za wizytę u Pani Doktor. Lekarz pełen empatii i cierpliwości, nawet dla bardzo znerwicowanych i wymagających pacjentów.
  Pani Doktor poświęciła dużo czasu na wytłumaczenie zaleceń, a nawet nie wzbrania konsultacji porównawczej z drugim lekarzem, aby pacjent czuł się bezpiecznie.
  Wierzę, że zalecenia Pani doktor pomogą i będzie lepiej z problemami mojej mamy

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *