Julia Rasała

(1 opinia klienta)

Opis

Jestem lekarką w trakcie specjalizacji z psychiatrii i pracuję na co dzień na Oddziale Psychiatrycznym z Pododdziałem Detoksykacji w Milickim Centrum Medycznym. Realizuję także studia podyplomowe z zakresu Seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS.

Ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i odbyłam staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Mikulicza Radeckiego. Posiadam doświadczenie w pracy jako lekarz pierwszego kontaktu w Podstawowej Opiece Zdrowotnej, zwracam więc uwagę również na choroby współistniejące oraz możliwe interakcje międzylekowe i nie ignoruję objawów somatycznych. Posiadam certyfikat profesjonalnego leczenia nadwagi i otyłości prowadzonego przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością.

Swoją wiedzę poszerzam, śledząc literaturę naukową z zakresu zdrowia psychicznego oraz uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. Szczególnie ważne jest dla mnie leczenie zgodne z najnowszymi standardami i doniesieniami naukowym. Podczas wizyt tworzę atmosferę zrozumienia i zaufania, w której pacjenci czują się komfortowo, dzieląc się swoimi problemami. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i szukam najbardziej efektywnych rozwiązań, które poprawią komfort i jakość życia.

Lekarz przyjmuje na: ul. Żmigrodzka 83/501, 51-130 Wrocław
Dane kontaktowe: tel. 530 929 758

1 opinia dla Julia Rasała

5,0
Na podstawie 1 opinii
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
Wyświetlono 1 z 1 recenzję (5 gwiazdek). Zobacz 1 recenzję
  1. Joanna

    świetna Pani Doktor! empatyczna i zaangażowana; leczenie już przynosi efekty… bardzo polecam

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *