Natalia Rybińska

Opis

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Studia rozpoczęłam z myślą o zostaniu psychiatrą, w ich czasie brałam udział w spotkaniach Koła Psychiatrycznego. Staż podyplomowy w zakresie psychiatrii odbywałam Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego na Oddziale Żeńskim Ogólnopsychiatycznym, w Poradni Zdrowia Psychicznego o raz na Oddziale Detoksykacyjnym. Szkolenie specjalizacyjne rozpoczęłam i kontynuuję w Oddziale Męskim Ogólnopsychiatrycznym Milickiego Centrum Medycznego.

Posiadam doświadczenie pracy z pacjentami z zaburzeniami afektywnymi jedno- i dwubiegunowymi, lękowymi, z somatyzacją, zaburzeniami snu, z objawami psychotycznymi oraz z pacjentami uzależnionymi i z podwójną diagnozą. Stale poszerzam swoją wiedzę i kompetencje uczestnicząc w konferencjach naukowych poświęconych zdrowiu psychicznemu, zapoznając się z najnowszymi badaniami i rekomendacjami dotyczącymi leczenia.

Każdego pacjenta traktuję indywidualnie i całościowo, szczególną wagę przykładam do komfortu życia i funkcjonowania. Zależy mi na wzajemnej współpracy i zaufaniu w celu osiągnięcia psychofizycznego dobrostanu.

Lekarz przyjmuje na: ul. Żmigrodzka 83/501, 50‑414 Wrocław
Dane kontaktowe: tel. 530 929 758

Recenzje

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Natalia Rybińska”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *