Olga Banaszak

(8 opinii pacjentów)

Lekarz specjalista psychiatrii osób dorosłych. Zajmuje się również psychodietetyką. Doświadczenie zawodowe w zakresie diagnostyki i leczenia zaburzeń psychicznych zdobywała pracując w szpitalu psychiatrycznym na oddziałach zamkniętych i dziennych oraz wiele lat pracując w poradni zdrowia psychicznego. Od początku drogi zawodowej związana byłam z Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu przy ul. W.J.C.Korzeniowskiego( 2005-2015 ). Ukończyła studia podyplomowe o kierunku psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Dodatkowo odbyłam staż zawodowy w Instytucie Psychodietyki we Wrocławiu oraz szkolenie w tej dziedzinie.

Lekarz przyjmuje w: Ginemedica, ul. Krawiecka 1/2, 50-148 Wrocław

Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

8 opinii dla Olga Banaszak

5,0
Na podstawie 8 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Kinga K.

  Znakomita specjalistka psychiatrii. Wnikliwa, uważnie słucha, potrafi pomóc. Pacjenta traktuje jak partnera. Lekarz z powołania.

 2. K.B.

  Najwspanialsza psychiatra na jaką trafiłam po długich poszukiwaniach. Ciepła, serdeczna i bardzo profesjonalna osoba. Ogromna wiedza i co za tym idzie bardzo trafny dobór leków.

 3. Kasia K.

  Empatyczna, pomocna, chetnie wysłucha. widać, że przejmuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc.

 4. pacjent

  Doktor bardzo miła, życzliwa. Bardzo długa wizyta, była wyraźnie zainteresowana tym co mówię. Doktor Olga Banaszak to bardzo dobry psychiatra. Polecam

 5. Anna

  Pani Doktor Banaszak uratowała mi życie i nie jest to przesada!

 6. Ania

  Pierwszy raz poczułam się poważnie potraktowana przez lekarza psychiatrę. Do tej pory nie miałam najlepszych doświadczeń. Na pewno będzie to mój stały lekarz prowadzący.

 7. Wiktoria

  Rozgryzła mnie przy pierwszej wizycie. Byłam szczerze zaskoczona. Pełny profesjonalizm wizyty. Polecam wszystkim.

 8. Marzena

  Co tu dużo pisac-lekarz z powołania!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *