Paweł Chmielewski

(4 opinie klienta)

Pracuje i stara się pomóc osobom dorosłym, które z racji życiowej sytuacji lub choroby wymagają wsparcia terapeutycznego ze strony psychiatry – w formie diagnostyki, terapii farmakologicznej lub skierowania do specjalistycznego ośrodka. Jako lekarz jest w stanie wesprzeć osoby, które borykają się z fizycznymi następstwami zaburzeń emocjonalnych – cierpią na przemęczenie, bezsenność, kłopoty z odżywianiem. W swojej pracy podchodzi do pacjenta kompleksowo – często medycznie uzupełniając psychoterapię. W kręgu jego szczególnych zainteresowań leżą zaburzenia znane pod ogólnym hasłem uzależnień behawioralnych, a także wpływ nowych technologii – smartfonów, Internetu – na funkcjonowanie człowieka (spędzanie wolnego czasu, utrzymywanie aktywności i relacji). Jest szczególnie czuły na problemy i otwarty na pracę z każdym człowiekiem niezależnie od rasy, płci, orientacji seksualnej. Swoją wiedzę kliniczną pogłębiam pracując na etacie asystenckim w Oddziale V Ogólnopsychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu, wcześniej także w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Współpracuje w charakterze wykładowcy z Instytutem Psychologii Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Lekarz przyjmuje na: ul. Podwale 83/21 50-414 Wrocław
Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

4 opinie dla Paweł Chmielewski

5,0
Na podstawie 4 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Anka

  Pan doktor potrafi słuchać i zadawać właściwe, naprowadzające pytania. Łatwo i swobodnie mi się z doktorem rozmawiało. Jest osobą cierpliwą, dyskretną i życzliwą.

 2. AAA

  Super lekarz. Pełen profesjonalizm, wizyta w miłej atmosferze.. Polecam serdecznie. Czuję się o wiele lepiej, jestem pod stałą kontrolą Doktora.

 3. Anna Szaszorowska

  Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do doktora Pawła Chmielewskiego! Jest bardzo kompetentny, cierpliwy, nie osądza, potrafi dobrać odpowiednie leki. Po raz pierwszy mam nadzieję, że uda mi się pokonać chorobę! Polecam wszystkim pacjentom!

 4. JM

  O Panu doktorze mam bardzo dobre zdanie. Po pierwsze, jest dobrym człowiekiem, ma dużo cierpliwości, wyrozumiałości i empatii. Nie stwarza jakiegokolwiek dystansu, tak że czułam się na wizycie swobodnie i mogłam dokładnie przekazać mu, co się obecnie dzieje z moim zdrowiem. Doktor poza bardzo celnym dobraniem mi leków psychiatrycznych, udzielał mi porad także w innych dziedzinach medycyny, np. endokrynologii, które to leczenie łączę z leczeniem psychiatrycznym. Doktor uzyskał moje zaufanie. kontynuuję u niego leczenie od około roku. Doktor podchodzi do pacjenta z ciekawością, nie przejawia oznak rutyny zawodowej. Widać, że kontakt z pacjentem i proces leczenia dają mu dużą satysfakcję. Pana doktora poleciłam moim znajomym. Bardzo dziękuję!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *