Znajdz
swojego lekarza
i umów się
na wizytę

Lekarz Psychiatra Wrocław - Ranking 2017 - Opinie i Cennik

Hadrian Kacalak

Hadrian Kacalak

(8 opinii / 2030 odsłon)
Oceń lekarza

Lekarz przyjmuje w:

Jestem lekarzem psychiatrą, absolwentem Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas realizowanego stażu specjalizacyjnego stale pogłębiam swoją wiedzę z dziedziny psychiatrii. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i holistycznie. Uważam, że rzetelny i dogłębny wywiad jest kluczem do prawidłowego zdiagnozowania i leczenia. Uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają mi być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami z dziedziny psychiatrii i mieć szersze spojrzenie na problemy, z którymi borykają się moi pacjenci


Opinie pacjentów

Wyświetlone 1-8 z 8 rekordów.
29.01.2019

Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze, pan Doktor po szczegółowym wywiadzie bez kłopotów zdiagnozował problem. Rzetelny, miły i wyrozumiały.

15.12.2018

Empatyczny. Dobór leków bardzo dobry.

14.11.2018

Na wizycie czułam się komfortowo i uzyskałam oczekiwany efekt. Pomoc okazała się fachowa. Bardzo rzetelny wywiad, długa wizyta. Doktor o wszystko wypytał, mogłam się podzielić problemami.

25.10.2018

W przypadku problemów z depresją bardzo polecam udanie się do doktora Kacalaka. Zalecił odpowiednie postępowanie, przepisał mi leki , które już zaczynają działać i depresja zaczyna mijać.

24.10.2018

Bardzo dobry specjalista psychiatrii. Bardzo sympatyczna, ma dobre podejście. Długo ze mną rozmawiał , dał zalecenia. Już po samej wizycie czułam się lepiej.

09.09.2018

Wszystko w porządku, jestem usatysfakcjonowany terapią i doborem leków. Potwierdzam pozytywną ocenę pracy doktora. Pacjent w gabinecie ma pewność, że jest w dobrych rękach.

25.07.2018

Bardzo fajny Pan Doktor! Wizyta super, wszystko w porządku, o czasie, miło i sympatycznie. Bardzo kontaktowy, dobrze mi się rozmawiało, potrafi otworzyć pacjenta. Polecam baaardzo!!!

24.07.2018

Doktor Kacalak podchodzi do każdego z ogromnym zaangażowaniem, i indywidualnym podejściem, problemów wysłuchuje do końca, widać że zależy mu na pacjencie. Mocno polecam :)

DODAJ OPINIĘ!

Twoje doświadczenie pomoże innym pacjentom.

Ocena