Znajdz
swojego lekarza
i umów się
na wizytę

Lekarz Psychiatra Wrocław - Ranking 2017 - Opinie i Cennik

Hadrian Kacalak

Hadrian Kacalak

(3 opinii / 60 odsłon)
Oceń lekarza

Lekarz przyjmuje w:

Jestem lekarzem psychiatrą, absolwentem Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas realizowanego stażu specjalizacyjnego stale pogłębiam swoją wiedzę z dziedziny psychiatrii. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i holistycznie. Uważam, że rzetelny i dogłębny wywiad jest kluczem do prawidłowego zdiagnozowania i leczenia. Uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają mi być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami z dziedziny psychiatrii i mieć szersze spojrzenie na problemy, z którymi borykają się moi pacjenci


Opinie pacjentów

Wyświetlone 1-3 z 3 rekordów.
09.09.2018

Wszystko w porządku, jestem usatysfakcjonowany terapią i doborem leków. Potwierdzam pozytywną ocenę pracy doktora. Pacjent w gabinecie ma pewność, że jest w dobrych rękach.

25.07.2018

Bardzo fajny Pan Doktor! Wizyta super, wszystko w porządku, o czasie, miło i sympatycznie. Bardzo kontaktowy, dobrze mi się rozmawiało, potrafi otworzyć pacjenta. Polecam baaardzo!!!

24.07.2018

Doktor Kacalak podchodzi do każdego z ogromnym zaangażowaniem, i indywidualnym podejściem, problemów wysłuchuje do końca, widać że zależy mu na pacjencie. Mocno polecam :)

DODAJ OPINIĘ!

Twoje doświadczenie pomoże innym pacjentom.

Ocena