Aleksandra Pietraszek

(6 opinii pacjentów)

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, lekarz specjalista psychiatrii. Doświadczenie zawodowe i kliniczne zdobywa w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, pracując na oddziałach dziennych i stacjonarnych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych i szkoleniach. Ze względu na pogłębione zainteresowanie funkcjonowaniem psychologicznym pacjentów, w październiku rozpoczyna szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest osobą niezwykle ciepłą, cierpliwą, empatyczną i otwartą.

Konsultuje pacjentów dorosłych.

Lekarz przyjmuje na: ul. Krawiecka 1/2 50-148 Wrocław
Dane kontaktowe tel: 530 929 758

6 opinii dla Aleksandra Pietraszek

5,0
Na podstawie 6 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Gość

  Zdecydowanie lekarz godny polecania, sympatyczna, z dobrym podejściem do pacjenta. Dokładnie tłumaczy jak bedzie przebiegać leczenie. Polecam Panią Doktor.

 2. Pacjentka

  Moge szczerze polecić tego lekarza każdemu. Pani Doktor jest zawsze zaanagażowana, pomocna i profesjonalna

 3. Gość

  Powiem szczerze że tego właśnie oczekiwałam po wizycie u lekarza . Pani doktor wykazała się pełnym profesjonalizmem, empatią , umiejętnością słuchania i zaradzenia moim dolegliwościom.

 4. Lila

  Bardzo miła i wyrozumiała pani doktor. Ma profesjonalne, a jednocześnie empatyczne podejście do pacjenta.Zdecydowanie mogę polecić.

 5. Nina

  Każda wizyta u doktor Pieraszek daje nadzieję na lepsze. Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor. Jest osobą bardzo ciepłą i serdeczną, a także skuteczną w leczeniu.

 6. Kinia

  Przemiła pani doktor, empatyczna, ale i konkretna. Bardzo polecam! Mimo że miałam obawy co do brania leków, ale doktor wszystko miw ytłumaczyła i teraz dzięki lekom czuję się o wiele lepiej.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *