Dagmara Kacalak (Wolna)

(7 opinii pacjentów)

Absolwentka Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Na co dzień zatrudniona w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zdobywa podczas pracy na oddziałach całodobowych, dziennych, oraz oddziale leczenia uzależnień. Podczas realizacji szkolenia specjalizacyjnego stale pogłębia swoją wiedzę z dziedziny psychiatrii. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i holistycznie. Uważa, że rzetelny i pogłębiony wywiad jest kluczem do prawidłowego zdiagnozowania i leczenia. Uczestniczy w licznych kursach, by być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami z dziedziny psychiatrii i mieć szersze spojrzenie, na problemy z którymi borykają się pacjenci.

Lekarz przyjmuje na: ul. Krawiecka 1/2 50-148 Wrocław
Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

7 opinii dla Dagmara Kacalak (Wolna)

5,0
Na podstawie 7 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Wroclawianka

  Wizytaw miłej atmosferze. Pani doktor jest bardzo dobrym merytorycznie lekarzem. Prowadzi dokłądny wywiad, a zastosowane leczenie zaczęło przynosić pozytywne efekty.

 2. Rafal

  Bardzo dobry specjalista, polecam!

 3. P.

  Bardzo dobry lekarz psychiatra. Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem, uśmierzyć jego lęki. Bardzo swobodnie się rozmawia z Panią Doktor, a zlecone leczenie już zaczyna działać.

 4. Pacjentka

  Pani doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Mam nadzieję, że dzięki niej szybko uporam się z moimi problemami.

 5. czarna

  Pani doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Umie rozmawiać z pacjentem. Wytłumaczyła jak będzie przebiegać leczenie. Mam nadzieję, że dzięki niej szybko uporam się z moimi problemami.

 6. Pacjentka

  Empatyczna i życzliwa doktor. łatwo nawiązuje kontakt, swobodnie się z nią rozmawia. Bardzo spokojna, dokłądnie tłumaczy wszystko, już sama wizyta przynosi ulgę.

 7. Justyna

  Świetna specjalistka, bardzo polecam 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *