Filip Stramecki

(10 opinii pacjentów)

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie obecnie kontynuuje swój rozwój akademicki w ramach studiów doktoranckich w Katedrze i Klinice Psychiatrii. Prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego z zakresu psychiatrii, realizuje własne badania naukowe, uczestniczy w licznych projektach badawczych oraz pisze artykuły naukowe. Aktualnie posiada otwarty przewód doktorski na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego. Na co dzień pracuje w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego jako lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Bierze czynny udział w licznych konferencjach i zjazdach krajowych oraz zagranicznych, stale poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz autorem i współautorem licznych publikacji naukowych o zasięgu międzynarodowym.
W pracy jest osobą dokładną, cierpliwą i otwartą. Zwraca uwagę na to, aby leczenie farmakologiczne było nie tylko skuteczne, ale też dobrze tolerowane przez pacjentów. Stara się zawsze wytłumaczyć na czym polega dany problem oraz przedstawić wiele możliwych rozwiązań, dążących do poprawy jakości życia pacjenta. Jest otwarty i przyjazny osobom LGBTQ+, co pozwala im poczuć się komfortowo podczas konsultacji i uniknąć dodatkowego stresu związanego z obawą przed mówieniem o swojej orientacji czy tożsamości seksualnej. Najczęściej zajmuje się zaburzeniami psychicznymi, takimi jak zaburzenia lękowe, depresja, ostra reakcja na stres, ADHD dorosłych, pierwsze epizody psychotyczne czy schizofrenia.

10 opinii dla Filip Stramecki

5,0
Na podstawie 10 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
Wyświetlono 10 z 10 recenzji (5 gwiazdek). Zobacz 10 recenzji
 1. Ada

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Przede wszystkim szybka i trafna diagnoza. Lekarz wzbudza zaufanie, jak najbardziej polecam!

 2. K.

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekarz wzbudza zaufanie, stara się i potrafi pomóc pacjentowi, jak najbardziej polecam!

 3. k.

  Wizyta była bardzo miła, nie była pośpieszana, Pan doktor wysłuchał do końca co mam do powiedzenia. Dostałam rzetelną informacje jak postępować dalej.

 4. k.s.

  Szczerze polecam. Doktor wytłumaczył możliwe sposoby leczenia i dał do wyboru konkretne opcje. Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Doktor zdecydowanie profesjonalny i bardzo sympatyczny.

 5. D.

  Bardzo dobry profesjonalista, bardzo uważny, szybka diagnoza, dobrze wszystko wytłumaczył. Dziękuje bardzo za pomoc.

 6. Wanda

  Bardzo dobry kontakt ze specjalistą, doktor przeprowadził ze mną spokojną i rzeczową rozmowę. Wyjasnił dokładnie na czym będzie polegało leczenie. Polecam tego lekarza.

 7. Wika

  Super doktor, bardzo pomocny, nigdzie się nie śpieszy. Rozumie pacjenta i jego problemy.

 8. Jussi

  Doktor zachowywał się profesjonalnie i przyjaźnie. Zrobił na mnie świetne wrażenie i chętnie z nim rozmawiałem. Polecam każdemu potrzebującemu pomocy.

 9. Bebe

  W trakcie wizyty doktor był zaangażowany. Przeprowadził szczegółowy wywiad i zadawał duż pytań, dobrze się z nim rozmawiało. Kompetentny, profesjonalny i komunikatywny lekarz psychiatra.

 10. Daniel

  Kulturalny i profesjonalny lekarz, nie ocenia, czuć, że zależy mu na dobru pacjenta. Konsultacja przebiegła w przyjaznej atmosferze, bardzo szczegółowy wywiad, konkretny plan leczenia.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *