Lucyna Bolanowska

(6 opinii pacjentów)

Specjalista psychiatrii pracujący na co dzień z pacjentami na oddziałach psychiatrycznych, jak i konsultujący ich poza murami szpitala. Oprócz kształcenia się w kierunku uzyskania tytułu specjalisty psychiatrii, rozwija swoje zainteresowania psychoterapią, kształcąc się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SPWS. Stale podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewnić pacjentom możliwie najlepszą opiekę psychiatryczną.

Lekarz przyjmuje na: ul. Podwale 83/4, 50-414 Wrocław
Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

6 opinii dla Lucyna Bolanowska

5,0
Na podstawie 6 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. p.

  Wizyta przebiagła sympatycznie i sprawnie, dowiedziałam się, co muszę zrobić, żeby coś się zmieniło w moim życiu na lepsze.

 2. Pacjentka

  Pani doktor jest miła, wyrozumiała i słucha uważnie. Jest bardzo pomocnym lekarzem, bardzo dobrze wszystko tłumaczy.

 3. Kara

  Pani Doktor była bardzo rzeczowa, ale i serdeczna. Wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty . Będę kontynuować leczenie u Pani Doktor.

 4. D.

  Przesympatyczna pani Doktor, dobrze prowadzi rozmowę z pacjentem. Ma delikatne , empatyczne podejście. Wytłumaczyła mi dokładnie wszysskie aspekty leczenia.

 5. Caffe

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna, wyrozumiała i konkretna. Wzbudza zaufanie i podchodzi z wyczuciem do problemow człowieka.

 6. Justyna

  Bardzo empatyczna, sympatyczna i ciepła osoba. Dokładnie analizuje przyczyny choroby oraz dobiera odpowiednie leki. Cierpliwie wysłucha i przekazuje trafne rady. Polecam 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *