Małgorzata Stasiak

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Następnie rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w Milickim Centrum Medycznym na Męskim Oddziale Ogólnopsychiatrycznym. Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami chorującymi na schizofrenię, chorobę afektywną dwubiegunową, depresję, zaburzenia lękowe i osobowościowe, jak i z pacjentami uzależnionymi. Chętnie pogłębiam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach naukowych.

W pracy z pacjentem kieruję się najnowszą wiedzą medyczną. Jako priorytet stawiam komfort pacjenta i jego jakość życia. Dlatego zawsze staram się dokładnie wytłumaczyć czym spowodowany jest jego problem i w jaki sposób pomoże mu zaproponowane przeze mnie leczenie. Leczenie psychiatryczne rozumiem, jako ścisłą współpracę z pacjentem, której Pacjent jest menedżerem, a ja doradzam mu jako ekspert. Zależy mi, aby każdy pacjent czuł się w moim gabinecie bezpiecznie. Aby zredukować stres spowodowany pierwszą wizytą zachęcam do zostawienia krótkiej notatki, gdzie na spokojnie, w zaciszu domowym, pacjent może wypunktować problemy nad którymi chce ze mną pracować.
Mój gabinet jest strefą bezpieczną dla osób z grup mniejszościowych, osób LGBTQ+ i wszystkich osób w kryzysie.

Poza psychiatrią interesuje się leczeniem bólu i wsparciem osób paliatywnie chorych, bo tak jak w psychiatrii, komfort życia jest najważniejszy, niezależnie od rozpoznania. Pracuję w hospicjum domowym w Będkowie.

Lekarz przyjmuje na: ul. Żmigrodzka 83/505, 51-112 Wrocław
Dane kontaktowe: tel. 530 929 758

Recenzje

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Małgorzata Stasiak”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *