Olga Banaszak

(8 opinii pacjentów)

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii osób dorosłych. Przyjmuję wyłącznie osoby pełnoletnie. Ukończyłam też studia podyplomowe o kierunku psychodietetyka.

Doświadczenie zawodowe w zakresie diagnostyki i leczenia zaburzeń psychicznych zdobywałam pracując w szpitalu psychiatrycznym na oddziałach zamkniętych i dziennych oraz wiele lat pracując w poradni zdrowia psychicznego. Od początku drogi zawodowej związana byłam z Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu przy ul. W.J.C. Korzeniowskiego ( 2005-2015 ). Przez ostatnie lata mojej ścieżki zawodowej pracowałam w Oddziale Dziennym III Ogólnopsychiatrycznym DCZP.

Obecnie przyjmuję w Centrum Medycznym Ginemedica we Wrocławiu. Dodatkowo odbyłam staż zawodowy w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu oraz szkolenie w tej dziedzinie.

Przyjmuję tylko osoby pełnoletnie.

Informuję, że możliwość wydania ewentualnego zwolnienia lekarskiego wynika tylko jeśli zaistnieją TYLKO medycznie UZASADNIONE wskazania, co ocenianie jest w trakcie badania na wizycie.

Lekarz przyjmuje na: ul. Krawiecka 1/2, 50-148 Wrocław
Dane kontaktowe: tel: 530 929 758

8 opinii dla Olga Banaszak

5,0
Na podstawie 8 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Kinga K.

  Znakomita specjalistka psychiatrii. Wnikliwa, uważnie słucha, potrafi pomóc. Pacjenta traktuje jak partnera. Lekarz z powołania.

 2. K.B.

  Najwspanialsza psychiatra na jaką trafiłam po długich poszukiwaniach. Ciepła, serdeczna i bardzo profesjonalna osoba. Ogromna wiedza i co za tym idzie bardzo trafny dobór leków.

 3. Kasia K.

  Empatyczna, pomocna, chetnie wysłucha. widać, że przejmuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc.

 4. pacjent

  Doktor bardzo miła, życzliwa. Bardzo długa wizyta, była wyraźnie zainteresowana tym co mówię. Doktor Olga Banaszak to bardzo dobry psychiatra. Polecam

 5. Anna

  Pani Doktor Banaszak uratowała mi życie i nie jest to przesada!

 6. Ania

  Pierwszy raz poczułam się poważnie potraktowana przez lekarza psychiatrę. Do tej pory nie miałam najlepszych doświadczeń. Na pewno będzie to mój stały lekarz prowadzący.

 7. Wiktoria

  Rozgryzła mnie przy pierwszej wizycie. Byłam szczerze zaskoczona. Pełny profesjonalizm wizyty. Polecam wszystkim.

 8. Marzena

  Co tu dużo pisac-lekarz z powołania!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *